Спортивные катеры MasterCraft укомплектуют акустикой Klipsch и модулями обработки звука Digital Powe
21.08.2017
Компания Klipsch заключила договор с производителем катеров и яхт MasterCraft, в рамках ко...
Continental представила автомобильную аудиосистему без динамиков
17.08.2017
Компания Continental представила решение автомобильной аудиосистемы без использования клас...
Отличный автозвук – с чего начать
03.08.2017
Для многих автовладельцев очень важно, чтобы в их автомобиле был качественный авто звук....
Лучшие автомагнитолы с поддержкой CarPlay
20.07.2017
CarPlay – не самая распространенная функция среди автолюбителей. Многие даже самые п...

Приобрести онлайн версию журнала
Навигация
Главная
FOR'Z
Новости
Рубрики
Конкурсы
Галерея
О журнале
Подписка
Рекламодателям
Авторам
Форум
Словарь
Ссылки
Пишите письма
Поиск
Авторизация

Забыли пароль?
Опрос
Какой Ваш социальный статус?
 
Как Вы узнали про этот сайт?
 
"Голову" какого бренда вы используете у себя в автомобиле?
 
Как часто Вы посещаете наш сайт?
 

 
Яндекс.Метрика
 
 
 
EISA Awards 2009-2010
15.08.2009

Автомобільний головний пристрій JVC KD-AVX77

"Хочу все, хочу компактно!"

Впровадження усіх сучасних технологій зображення та звуку в авто знайшло втілення у головному пристрої JVC KD-AVX77 компактного формату 1DIN. Роками компанія JVC шукала спосіб позбутися ручок перемикання та кнопок на передній панелі приладу. Фіналом намагань стала поява нового обладнання, керованого за допомогою сенсорного екрану. Саме він є унікальним: режим Split надає водночас два зображення з різних носіїв. При цьому якість дуже висока і стабільна. Досягається це завдяки останній технології - LCD TFT. KD-AVX77 має здатність відтворювати диски з різноманітним контентом від відео до MP3 файлів. Звук в режимі 5.1 реалізується через вбудований мультиканальний декодер. І, нарешті, мультимедійні джерела iPod та USB можуть бути без зайвих труднощів під’єднанні до пристрою. З KD-AVX77 Ви також маєте змогу спілкуватися телефоном. Новий модуль Bluetooth підтримує водночас до п’яти мобільних терміналів і легко керується за допомогою сенсорного екрану або через інтерфейс управління з керма.

Автомобільний High-end компонент Pioneer DEX-P99RS

Ось він! Будь-яка аудіо система заслуговує на чудовий головний пристрій, а система із великими амбіціями потребує лише бездоганного. Багаторічний досвід компанії Pioneer в області high-end дозволив зібрати найголовніші і найпотрібніші технології та заточити їх у мідний корпус форматом 1DIN. Знімна передня панель надає P99RS чудового вигляду. Знявши її, візуально доступними стають головні принадності пристрою. Вбудований 8-канальний звуковий процесор має повністю програмований 4-суміжний кросове, еквалізацію і часові затримки. Високий технологічний рівень CD програвача й D/A конвертора разом з автоматичною вимірювальною системою для первісних налаштувань параметрів надають можливість відтворити бездоганний звук. P99RS залишається пристроєм для аудіофілів, навіть коли працює з портативними носіями інформації: USB порт дозволяє цифрове підключення iPod і демонструє безкомпромісний звук. Pioneer DEX-P99RS – це перший повноцінний головний пристрій гідний high-end класу.

Автомобільний підсилювач Kenwood KAC-X4D

Під час знайомства з KAC-X4D Kenwood продемонстрував пристрій, який втілив в собі всі аспекти сучасного автомобільного підсилювача. Належність до класу D та широкий діапазон частот не завадили мати надзвичайну ефективність. Попри компактні габарити він демонструє чималу потужність та чудовий звук. Привабливість приладу стала доступною завдяки високому рівню інженерії 21-го сторіччя. Бездоганно спроектована конструкція і вражаюча функціональність самого підсилювача поєднали легкість інсталяції і використання. Пристрій заснований на концепті, в якому відсутні нездійсненні думки й бажання. KAC-X4D – це великий крок у майбутнє.

Автомобільний сабвуфер Impact XT 15-11

Потужність… Ще більше потужності! Змагання SPL – це одна із небезпечних і зворушливих подій у світі car audio. Саме в цій сфері даний сабвуфер є королем. Розроблений виключно для таких заходів, сабвуфер XTreme Impact дійсно живе життям, що личить своїй назві. А його шалений звуковий тиск викликає безліч овацій на змаганнях. Здвоєна звукова котушка з імпедансом в 1Ом та потрійна магнітна система створюють потужність в 9000 Вт. Спроектований для швидкої зміни в автомобільних системах, сабвуфер здатний змагатися в будь-якому класі SPL і, звичайно, у будь-яких неофіційних заходах. Потужність Impact XT 15-11 є досить небезпечною для більшості людей, але її ніколи не буде забагато для екстремалів!

Автомобільна навігаційно-мультимедійна система Kenwood DNX9240BT

Мультимедійна система Kenwood пропонує останні технології і має максимальну комплектацію з широкими A/V, комунікаційними та навігаційними можливостями. Слід зазначити, що система забезпечує повний набір медіа функцій, а її чудовій WVGA плаский екран ставить пристрій на вершину серед відео компонентів. Розумний інтерфейс в цьому допомагає. Система містить новітній навігаційний модуль Garmin з функціями TMC та TMC Pro і має покриття у більшості країн Європи. Візуально привабливий екран має величезну деталізацію і водночас досить чіткий і доступний для читання інформації під час руху. Завдяки голосовому гіду з назвами вулиць керування стає безпечним і зручним. Технологічний рівень модуля Bluetooth здатний відтворювати потокове аудіо від A2DP сумісних носіїв та реєструвати до п’яти телефонів і навіть надавати інформацію з SMS повідомлень на монітор. Звичайно, DNX9240BT чудово працює з iPod і iPhone, моє не один, а два входи USB для під’єднання відповідних приладів. Слід відзначити, що керування системою може відбуватися з керма через дистанційний пристрій.

Навігаційна система Becker Traffic Z205

Задайте свій напрямок. Ви на вірному шляху доти, поки Вашим компаньйоном є Z205. це навігаційне обладнання прораховує напрямок руху, користуючись даними трафіка від TMC/TMC Pro функцій та Вашого персонального маршруту. Усі особливості пристрою створені таким чином, щоб зробити керування автомобілем зручним та безпечним. Наприклад, функція Text To Speech (TTS) виголошує назви вулиць, а модуль Bluetooth забезпечує бездротове спілкування по телефону завдяки режиму handsfree. Ще одна особливість – це дорожній помічник з реальними зображеннями шляхів і магістралей. Для більшості європейських і туристичних міст доступні навіть 3D карти. І на сам кінець, вбудований слот для карток пам’яті Micro SD – це шлях до будь-якого аудіо та відео контенту, збереженому в популярному форматі.

Автомобільний засіб інтеграції Audison bit one

Інсталяція автомобільної аудіо системи високого рівня в сучасний автомобіль може бути досить таки складною… . або ж фантастичною пригодою, якщо обрати Audison bit one. І навіть жодної різниці, який саме головний пристрій Ви маєте. Завдяки 8-ми каналам bit one може приймати сигнали як високого, так і низького рівнів. Підсилювач bit one комбінує та обробляє ці вхідні дані для відтворення чудового лінійного стерео сигналу у широкому діапазоні частот. Таким чином, Audison використовує всю потужність звукового процесора останнього покоління. Програмування bit one стає можливим за допомогою ПК, що дозволяє контролювати 8 виходів незалежно один від одного. В такому випадку фільтрація, еквалізація та часові затримки для аналогового або цифрового сигналів на кожний канал регулюються окремо. Без огляду на марку ресиверу та авто, саме bit one перетворюється на головний пристрій в системі Вашої мрії.

Автомобільна акустична система DLS Scandinavia Series

Скандинавія… шведська компанія надала цю мужню назву своїй навій серії тап-динаміків за вагомої причини. Побудовані на технологічній базі минулої серії, породжені в лабораторії та кімнаті для прослуховування, ці системи були нарешті вдосконалені та набули конкурентних властивостей 2008 року. Націлена на справжніх меломанів і конкурентів car audio, серія Scandinavia вирізняється як звуком, так і якістю конструкції. Серія забезпечує неймовірну гнучкість інсталяції завдяки чотирьом різним драйверам, які скомпоновані попарно (2- та 3-смужні кросовери). Вільний продаж цих пристроїв знов-таки вказує на широкі можливості інсталяції. Компоненти Scandinavia мають здатність відтворювати дрібні нюанси в записаному матеріалі. Серія Scandinavia створена цілком для музики.

Екологічний телевізор Samsung UE40B7000

Наразі найпопулярнішими пристроями в домашньому побуті є великі та пласкі телевізори. Samsung UE40B7000 (чорна версія UE40B7020) вирізняється серед телевізорів з повною функціональністю тим, що надає чітке HD зображення при дбайливому ставленні до навколишнього середовища. Новітня технологія лампи підсвічування на базі LED дозволяє використовувати менше енергії, ніж традиційні LCD телевізори, і повністю відповідає вимогам ЕЕС. До того ж, ця ультра тонка панель дозволяє займати менше простору, що також збільшує «зелені» якості телевізора.

Екологічний мобільний телефон LG KM900 (Arena)

KM900 LG, відомий як Arena, вирізняється не лише своєю зовнішністю, що вражає, але і с самим екологічним мобільним телефоном на ринку сьогодення. З точки зору безпеки навколишнього середовища Arena має найкраще комплектування, підтримує стандарти щодо компонентів і матеріалів застосованих у приладі. Такі дані отримані після перевірки SIMS Recycling. Поєднання в Arena краси та інтелігентності сприяють виробництву дійсно екологічно чистого мобільного телефону.

 
EISA
Об ассоциации
Журналы - члены EISA
Мы решили отличиться … от других
EISA Awards
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
Звезды, которые мы зажгли
Анфас
Системы
Одноклассники
На ковер!
Не тронь!
Своя игра
Понятия
Престиж
Проверка на дорожках
Разное
Календарь соревнований на 2007 год
Недамский магазин
Раритет
Где нафаршироваться
Конференция компании GRA
АЗ&FORZ Awards 2006
Flash-игры
Куплю/продам
Галерея
Информационный партнёр
Партнёры


В стиле FOR’Z
Закажи любое фото на рабочий стол
Обмен банерами
Реклама на сайте


Регистрация доменных имен, хостинг!

Эффективная шумоизоляция автомобиля для профессионалов и любителей


Всё содержание, идеи и стиль являются объектами авторского права. Копирование и размещение материалов на других сайтах только с разрешения редакции.
Copyright © 2003 - 2018 FOR'Z
Copyright © 2008 - 2018 Разработка сайта КВД ИТ «Планета-плюс»