Спортивные катеры MasterCraft укомплектуют акустикой Klipsch и модулями обработки звука Digital Powe
21.08.2017
Компания Klipsch заключила договор с производителем катеров и яхт MasterCraft, в рамках ко...
Continental представила автомобильную аудиосистему без динамиков
17.08.2017
Компания Continental представила решение автомобильной аудиосистемы без использования клас...
Отличный автозвук – с чего начать
03.08.2017
Для многих автовладельцев очень важно, чтобы в их автомобиле был качественный авто звук....
Лучшие автомагнитолы с поддержкой CarPlay
20.07.2017
CarPlay – не самая распространенная функция среди автолюбителей. Многие даже самые п...

Приобрести онлайн версию журнала
Навигация
Главная
FOR'Z
Новости
Рубрики
Конкурсы
Галерея
О журнале
Подписка
Рекламодателям
Авторам
Форум
Словарь
Ссылки
Пишите письма
Поиск
Авторизация

Забыли пароль?
Опрос
Какой Ваш социальный статус?
 
Как Вы узнали про этот сайт?
 
"Голову" какого бренда вы используете у себя в автомобиле?
 
Как часто Вы посещаете наш сайт?
 

 
Яндекс.Метрика
 
 
 
EISA Awards 2012-2013
25.09.2012

НАЙКРАЩИЙ В ЄВРОПІ АВТОМОБІЛЬНИЙ ГОЛОВНИЙ ПРИСТРІЙ 2012–2013
Kenwood DNX4210DAB

Kenwood DNX4210DAB – перший мультимедійний головний пристрій з вбудованим тюнером цифрового мовлення DAB +. Саме це додає до авторадіо зовсім іншого виміру і створює принципово нові можливості: ви маєте змогу де завгодно налаштуватись з незмінно високою якістю на улюблену радіостанцію, користуючись водночас численними сервісами, що надаються цифровим мовленням. Окрім цього, DNX4210DAB містить усі можливості, які ви очікуєте від сучасного головного пристрою, в тому числі гучний зв’язок через Bluetooth, керування iPhone/iPod та бортову навігацію. Завдяки додатковій сумісності зі штатним ДУ на кермі відтворювати аудіо-відео від DVD до YouTube дуже легко. Вичерпна функціональність та небувалі можливості цифрового радіо безперечно надають Kenwood DNX4210DAB статусу виняткового головного пристрою.

 

НАЙКРАЩИЙ В ЄВРОПІ НАВІГАЦІЙНО-МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ ПРИСТРІЙ 2012–2013
Pioneer AVIC-F40BT

Ставши власником Pioneer AVIC-F40BT, ви отримуєте все і відразу! Безліч можливостей насправді стають безмежними в режимі Advanced App Mode. Окрім узвичаєних функцій відтворення CD і DVD, Pioneer сприймає голосові команди як засіб контролю за навігацією, дзвінками і мультимедіа без жодного руху з боку водія. Функція ECO Drive дозволяє поліпшити паливну економічність, а новий додаток Aha Radio відкриє вам двері до інтернет-радіо, підкастів та аудіокниг. Режим Advanced App Mode дозволяє керувати спеціальними автомобільними додатками і вмістом iPod/iPhone безпосередньо з приладової панелі автомобіля. А новий додаток MIXTRAX app автоматично створить музичну нон-стоп суміш за вашим смаком. Ви ніколи не загубитеся в сучасному світі, якщо у вас є Pioneer AVIC-F40BT!

 

НАЙКРАЩИЙ В ЄВРОПІ АВТОМОБІЛЬНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ 2012–2013
Alpine PDX-V9

Сучасним та економічним – таким має бути сучасний автопідсилювач. Це повною мірою стосується PDX-V9. Новий п'ятиканальний підсилювач імпульсного класу D з відмінними характеристиками поєднує значну потужність з широким частотним спектром і досконалим контролем низьких частот. Вбудована мікропроцесорна система захисту забезпечує інтелектуальне управління потужністю і температурним режимом, що є суттєвим внеском у покращення якості звучання. Підсилювач з такими показниками мав би бути громіздким і масивним, однак новий PDX значно менший за свого попередника цієї ж серії. Компактність, стильна зовнішність і дотепна конструкція дозволяють будувати на основі PDX-V9 практичні і в той же час елегантні системи, котрі якнайкраще личать сучасним підсилювачам.

 

НАЙКРАЩА В ЄВРОПІ АВТОМОБІЛЬНА АКУСТИКА 2012–2013
GLADEN AEROSPACE 165.2 active

Ви ще не були в космосі? Тоді, простіш за все, почати з аерокосмічних технологій. Саме вони були покладені в основу виробництва двосмугової акустичної системи Gladen AEROSPACE 165.2 active. Із застосуванням новітніх технологій спроектовані і виготовлені лита корзина, багатошаровий композитний дифузор та твітер з низькою резонансною частотою. Як результат – акустика найвищого класу, котра відповідає запитам самого вимогливого аудіофіла або учасника автозвукових змагань. Аерокосмічні технології в салоні вашого автомобіля за Земними цінами!

 

НАЙКРАЩИЙ В ЄВРОПІ АВТОМОБІЛЬНИЙ САБВУФЕР 2012–2013
Audison Voce AV 10

Інженери Audison в черговий раз створили доладний динамік, що є підтвердженням неповторного італійського стилю. У проектуванні і моделюванні нового сабвуфера фахівці компанії використали найсучасніші комп'ютерні технології, вдосконалили навіть найдрібніші деталі, аби створити його унікальне звучання. Мідно-алюмінієва звукова котушка з інноваційною системою охолодження впорається з будь-яким сигналом великої потужності, а відгук дифузора буде швидким і точним завдяки оптимізованій конструкції магнітної системи та оригінальному потрійному підвісові. Цей на перший погляд простий, але продуманий до дрібниць сабвуфер відрізняється компактністю і спроможний ефективно працювати навіть в невеликих обсягах.

 

НАЙКРАЩИЙ В ЄВРОПІ АВТОМОБІЛЬНИЙ ЗВУКОВИЙ ПРОЦЕСОР 2012–2013
Helix C-DSP

При створенні нового процесора Helix використав весь свій досвід в області цифрової обробки звуку в поєднанні з найновішими технологічними досягненнями. Кожен з восьми незалежних каналів може працювати від лінійного чи високорівневого входу, або ж отримувати вхідний сигнал за допомогою оптичного каналу S/PDIF. Всередині компактного і стильного корпусу сигнал оброблюється найсучаснішими електронними блоками на базі високошвидкісного мікропроцесора, в сигнальному тракті котрих застосовуються аудіофільского класу добірні компоненти. Кожен з каналів містить еквалайзер надзвичайно широкого діапазону і точності, повний набір конфігурованих фільтрів і блок тимчасових затримок. Налаштування приладу відбувається безпосередньо з комп'ютера через USB-з’єднання, а готові набори, як і оновлення програмного забезпечення, можуть бути завантажені з використанням карти пам'яті micro-SD.

 

НАЙКРАЩИЙ В ЄВРОПІ АВТОМОБІЛЬНИЙ ЗАСІБ ІНТЕГРАЦІЇ 2012–2013
MOSCONI GLADEN DSP6to8

Мріяли про спосіб поліпшення звучання, який би узгоджувався з будь-якою системою? Цілком можливо, ім'я вашої мрії – MOSCONI GLADEN DSP6to8. Прилад однаково легко під’єднується як до щойно інстальованого, так і до штатного головного пристрою. Вхідний мікшер дозволяє зібрати докупи поділений штатною системою сигнал, а процесорна частина приладу має повний набір функцій, необхідних для налаштування системи найвищої складності. MOSCONI GLADEN DSP6to8 може співпрацювати з різноманітними зовнішніми джерелами, додаткові модулі дозволяють отримувати вхідний сигнал з оптики або бездротового каналу Bluetooth. Аналогові регулятори рівня і автоматична система управління динамічним діапазоном гарантують роботу цифрового процесора в оптимальному режимі для отримання найліпшої якості звучання.

 

НАЙКРАЩИЙ В ЄВРОПІ АВТОМОБІЛЬНИЙ HIGH END 2012–2013
Ground Zero GZPW Reference 18 + GZPT Reference 28

Акустика Ground Zero Reference призначена тим, для кого просто найкращого – недостатньо. Ці високого класу компоненти ручної роботи є суто різними і не схожі поміж собою. 18-см мідбас GZPW Reference 18 – це композитний целюлозний дифузор, гібридна магнітна система неодим-ферит зі стабілізуючими мідними кільцями, – все це забезпечує неабияку частотну характеристику і дуже низькі викривлення на всьому діапазоні частот. Твітер GZPT Reference 28 є унікальним завдяки найширшому частотному діапазону та лінійності. Низька резонансна частота забезпечує ідеальне поєднання з мідбасом і досягнута за рахунок демпфуючої камери всередині алюмінієвого корпусу. Звучання цієї системи зачаровує детальністю і природністю. Іншого годі й очікувати ...

 

НАЙКРАЩА В ЄВРОПІ ІНТЕГРАЦІЯ З МОБІЛЬНИМИ ПРИСТРОЯМИ 2012–2013
JVC KW-NSX1

На перший погляд, KW-NSX1 – це сучасний головний пристрій розміру 2DIN. Насправді так і є. Ваша увага концентрується на сенсорному екрані діагоналлю 6,1 дюймів, що слугує дисплеєм для радіо з RDS, програванні музики з CD або USB, відео з DVD або DiVX, інтерфейсом для роботи з додатками iPhone/iPod та інформаційним екраном при користуванні Bluetooth. Однак провідна познака пристрою – Mirror Link. KW-NSX1 – один із перших, де застосовано цей новітній стандарт сумісності з мобільними пристроями. Під час роботи з iPhone, а також новими моделями смартфонів на платформах Android і Symbian, KW-NSX1 уможливлює управління контентом і додатками, котрі встановлені на мобільних пристроях, зі свого дисплея, який в цьому режимі стає дублером екрану смартфона. Завдяки більшому розміру екрану і звичному інтерфейсу керування мобільним пристроєм набуває простоти і зручності. Водночас відбувається й зарядка його батареї. Чудове рішення, що дозволяє максимально ефективно використовувати в машині потенціал сучасного смартфона.

 

НАЙКРАЩИЙ В ЄВРОПІ ЕКОЛОГІЧНИЙ ТЕЛЕВІЗОР 2012–2013
Philips 55PFL6007

Безперервне зростання розмірів телевізійних екранів зовсім не обов'язково має супроводжуватися збільшенням витрат на збереження довкілля. Значним розширенням функціональних можливостей нового телевізора Philips підтвердив репутацію виробника екологічно ефективної техніки. 55PFL6007 випереджає конкурентів не тільки в економії електроенергії, а й у ефективності використання дорогоцінних металів при виробництві друкованих плат. За це телевізор Philips втретє поспіль отримує «Зелену нагороду» EISA.

 

НАЙКРАЩИЙ В ЄВРОПІ ЕКОЛОГІЧНИЙ СМАРТФОН 2012–2013
Sony Xperia P

Ринок смартфонів розвивається так само стрімко, як і їх функціональність. На жаль, тенденція до збільшення розміру екранів і використання вбудованих батарей ускладнює вторинну переробку пристроїв, що відслужили свій термін. Sony Xperia P випереджає конкуруючі моделі за такими показниками, як енергоефективність, вміст міді в конструкції і оптимальне використання дорогоцінних металів, котрі здатні негативно впливати на навколишнє середовище. Цим пристроєм Sony закріпила торішній успіх, коли переможцем стала Sony Xperia Mini.

 

 

В других жюри победителями стали:

Аудио

Акустическая система 2012-2013
KEF LS50

Проигрыватель винила 2012-2013
Pro-Ject Debut Carbon

High-End аудиоустройство 2012-2013
DALI EPICON 8

Система потокового аудио 2012-2013
Pioneer N-50

HI-FI наушники 2012-2013
Sennheiser HD 700

Цифроаналоговый преобразователь 2012-2013
Audiolab M-DAC

Двухканальная аудиосистема 2012-2013
Cambridge Audio Azur 851C + 851A

Беспроводное HI-FI 2012-2013
Dynaudio Xeo

 

Домашний кинотеатр

Ресивер для домашнего кинотеатра 2012-2013
Pioneer VSX-922

Саундбар 2012-2013
Harman Kardon SB30

Система домашнего кинотеатра 2012-2013
Samsung HT-E6750W

Акустическая система домашнего кинотеатра 2012-2013
Canton Vento 800.2 System

High-End компонент домашнего кинотеатра 2012-2013
Sony VPL-VW1000ES

Сабвуфер домашнего театра 2012-2013
Bowers & Wilkins PV1D

Blu-Ray проигрыватель 2012-2013
Panasonic DMP-BDT500

Видеопроектор 2012-2013
Epson EH-TW9000W

Решение для домашнего театра 2012-2013
Loewe Connect ID 46 + Home Cinema Set 5.1

 

Фото

Камера 2012-2013
Nikon D800

Зеркальная камера 2012-2013
Sony ? SLT-A57

Продвинутая зеркальная камера 2012-2013
Canon EOS 5D Mark III

Профессиональная камера 2012-2013
Nikon D4

Компактная системная камера 2012-2013
Olympus OM-D E-M5

Продвинутая компактная системная камера 2012-2013
Samsung NX20

Профессиональная компактная системная камера 2012-2013
Fujifilm X-Pro1

Компактная камера 2012-2013
Canon PowerShot G1 X

Продвинутая компактная камера 2012-2013
Sony Cyber-shot DSC-RX100

Трэвел-камера 2012-2013
Sony Cyber-shot DSC-HX20

Всепогодная камера 2012-2013
Olympus TOUGH TG-1

Объектив 2012-2013
Tamron SP 24-70mm F2.8 Di VC USD

Макро-объектив 2012-2013
Sigma APO Macro 150mm F2.8 EX DG OS HSM

Объектив для компактной фотосистемы 2012-2013
Panasonic LUMIX G X VARIO 12-35mm F2.8 ASPH

Фотопринтер 2012-2013
Canon PIXMA Pro-1

Программное обеспечение 2012-2013
Adobe Photoshop Lightroom 4

 

Видео

ЖК-телевизор 2012-2013
Philips 46PFL9707

Плазменный телевизор 2012-2013
Panasonic VIERA TX-PR50VT50

3D телевизор 2012-2013
Sony BRAVIA KDL-55HX853

Телевизор с доступом в Интернет 2012-2013
LG 55LM960V

Телевизор с возможностью апгрейда 2012-2013
Samsung UE46ES8000

Достижение в области 3D 2012-2013
Toshiba 55ZL2

Достижение в области дисплеев 2012-2013
LG 55EM970V/975V

Камкордер 2012-2013
Canon LEGRIA HF M52

 

Мобильная электроника

Мобильный телефон 2012-2013
Samsung Galaxy S III

Телефон для социальных сетей 2012-2013
HTC One S

Достижение в области камерафонов 2012-2013
Nokia PureView Pro Imaging Technology

Беспроводные громкоговорители 2012-2013
Philips Fidelio AW9000

Наушники для мобильных устройств 2012-2013
Focal Spirit One

 
EISA
Об ассоциации
Журналы - члены EISA
Мы решили отличиться … от других
EISA Awards
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
Звезды, которые мы зажгли
Анфас
Системы
Одноклассники
На ковер!
Не тронь!
Своя игра
Понятия
Престиж
Проверка на дорожках
Разное
Календарь соревнований на 2007 год
Недамский магазин
Раритет
Где нафаршироваться
Конференция компании GRA
АЗ&FORZ Awards 2006
Flash-игры
Куплю/продам
Галерея
Информационный партнёр
Партнёры


В стиле FOR’Z
Закажи любое фото на рабочий стол
Обмен банерами
Реклама на сайте


Регистрация доменных имен, хостинг!

Эффективная шумоизоляция автомобиля для профессионалов и любителей


Всё содержание, идеи и стиль являются объектами авторского права. Копирование и размещение материалов на других сайтах только с разрешения редакции.
Copyright © 2003 - 2018 FOR'Z
Copyright © 2008 - 2018 Разработка сайта КВД ИТ «Планета-плюс»